Перший крок до реальних інвестицій


До уваги учасників АТО і Майдану!

Наша організація „Соціально-економічні новації у суспільстві” (СЕНС), представлена системними аналітиками міжнародного рівня,  соціальними психологами та іншими фахівцями, які час від часу проводять зустрічі зі спеціалістами з консалтингу, інвестуванню та бізнес-навчанню. Ми запрошуємо на ці зустрічі, серед інших фахівців, економістів, практикуючих підприємців, час від часу відбувається презентація програми про  можливості міжнародного фінансування та бізнес-навчання.

На зустрічі Вам запропонують

Кроки, необхідні для гарантованого отримання інвестицій

 Як цікаву бізнес-ідею перетворити на бізнес-пропозицію, у  здатність створювати своє підприємство.

Гарантом розвитку бізнесу виступатиме бажання і вміння добре, глибоко засвоювати необхідні, правильні навички ведення бізнесу.

Увага! При ознайомленні та співпраці по написанню Ваших проектів ми гарантуємо укладення юридичної угоди про нерозголошення комерційної таємниці.

Якщо Ви готові працювати далі, долати сходинки до реалізації власної мети, то:

Ми пропонуємо:

1) Допомогу у пошуку інвесторів за умови готового бізнес-проекту!

2) Якщо Ваша ідея ще не оформлена у повноцінний проект, ми пропонуємо бізнес-навчання. Після його завершення ви не потонете у морі невідомих, підводних течій, а дістанете чіткі орієнтири на майбутнє.

Навчатися ніколи не пізно!

Отже, пропонуємо не гаяти час на безрезультатні пошуки “мішків із грішми”, а отримати дороговказ, як добути скарби власного досвіду, вмінь і навичок. І лише тоді ви зможете простувати до власної мети.

На дорозі до мети Ви ніколи не залишитесь наодинці з Вашими проблемами.

Використайте свій шанс! Бо де Ви ще знайдете такі пропозиції?!

І на майбутнє. Якщо згодом, після зустрічі, набереться група бажаючих, то ви зможете навчатися 350 академічних годин протягом кількох місяців. Після цього ви отримаєте навичкиведення бізнесу по-європейськи. Якщо ж ви отримаєте довгоочікувані інвестиції, ми сприятимемо у фаховомк супроводі та проведенні аудиту, різних юридичних консультацій і т.д.

Крок 1. Ознайомча зустріч – 4 год

Є бізнес-ідея ?

Крок 2

Крок 4. Захист проекту перед потенційними інвесторами

Крок 5. Отримання інвестицій

Крок 6. Підписання договору про співпрацю з організацією-партнером, яка буде здійснювати професійний аудит і супровід діяльності. Далі – отримання прибутку.

Попередній запис на зустріч за електронною поштою: sens.go.ua@gmail.com