Розпочала роботу навчальна програма для військовослужбовців, які повернулися з зони АТО і вимушених переселенців «Від бізнес ідеї – до успішного бізнесу!»


Організація “СЕНС” співпрацює з організаціями-партнерами у втіленні в життя навчальної програми, спрямованої на розвиток приватної ініціативи. Ми підготували ряд заходів, пов’язаних із необхідністю надання допомоги особам, які постраждали у зоні проведення антитерористичної операції, учасникам Майдану та осіб, що виїхали із зони АТО, у відкриття ними власної справи.

В даний час в Україні склалася складна економічна і соціальна ситуація, в якій найбільш незахищеними виявилися воїни, які отримали поранення під час проведення бойових дій в зоні АТО і громадяни України, вимушені покинути своє постійне місце проживання. У зв’язку з різким погіршенням економічної стану, ані держава, ані бізнес не в змозі забезпечити всіх тих, які потребують постійних робочих місць.

Фахівцями була розроблена  навчальна програма, яка не тільки допоможе знайти або створити нове робоче місце, але й стимулюватиме розвиток малого і середнього бізнесу в Україні.

На даний момент ця навчальна програма фінансується за підтримки міжнародних благодійних фондів та організацій.

Дана навчальна програма адаптована до сучасних вимог здійснення господарської діяльності, з урахуванням всіх змін у чинному законодавстві України, як новостворених, так і існуючих суб’єктів господарювання. Також даний курс враховує європейські стандарти, спрямовані на головні вимоги інвестиційної діяльності іноземних інвесторів.

Навчання та перепідготовка здійснюється відповідно до навчального плану, загальним обсягом 350 академічних годин, який передбачає вивчення необхідних у бізнесі навчальних дисциплін, проведення консультацій та практичних занять. До викладання курсу залучені викладачі, які мають практичний досвід роботи за відповідними спеціальностями.

Завершенням навчальної програми є захист бізнес – плану чи інвестиційного проекту.